CSKA alistas Euroliiga hooaja avamängus kindlalt Barcelona ({{commentsTotal}})

{{1539289500000 | amCalendar}}
Nando De Colo (Moskva CSKA) ja Pau Ribas (Barcelona)
Nando De Colo (Moskva CSKA) ja Pau Ribas (Barcelona) Autor/allikas: Alexander Shcherbak/TASS/Scanpix

Neljapäeva õhtul pandi pall mängu korvpalli Euroliigas. Hooaja avamängus kohtusid möödunud aastal neljandaks tulnud Moskva CSKA ja 13. kohaga leppima pidanud Barcelona.

Kodumeeskond CSKA tegi vahe sisse teisel veerandajal, mis võideti 30:12. Hispaanlased võitsid kolmanda veerandaja üheteist silmaga, aga CSKA lõpetas mängu tugevalt ja võitis 95:75. Viis kaugviset tabanud Cory Higgins kogus võõrustajate parimana 18 punkti, Nando De Colo lisas 17 silma. Barcelona resultatiivseim oli 15 punkti visanud Kyle Kuric, Thomas Heurteli arvele jäi 12 korvisöötu.

Ateena Panathinaikos oli Matt Lojeski 20 punkti ja Nick Calathese 14 resultatiivse söödu toel Tel Avivi Maccabist üle 89:84, Istanbuli Anadolu Efese 90:71 võidumängus Müncheni Bayerni üle jõudsid kahekohalise punktisummani viis Türgi klubi mängijat. Madridi Real ja Istanbuli Darüssafaka Tekfen näitasid suurepärast visketabavust, kohtumise võitis Hispaania klubi seisuga 109:93.

Sellel hooajal mängitakse Euroliiga Final Four Vitoria-Gasteizis.