Eestlased võitsid veteranide MM-il sprindis kaks hõbemedalit ({{commentsTotal}})

Orienteerumine

Taanis Kopenhaageni kesklinnas Christiansborgi lossi ümbruses, kanalitega liigendatud maastikul toimunud veteranide maailmameistrivõistlustelt võitsid Eestile hõbemedalid W45 klassis Kirti Rebane ja W80 klassis Ilse Uus.

Võistluse võitis W45 klassis austraallane Natasha Key, kellele Rebane kaotas ühe minuti ja 42 sekundit. Kolmanda koha teenis Slovakkia esindaja Silvia Chupekova (+2.10).

W80 klassis pälvis võidu kohalike rõõmuks Inge Madsen. Uus kaotas võitjale ühe minuti ja 44 sekundit. Kolmas koht kuulus rootslanna Gunnel Borjessonile (+1.59).

Esikümnesse jõudsid veel Airi Alnek, kes oli W55 klassis viies ja Heiti Hallikma, kes oli M45 klassis kaheksas.

Orienteerumise veteranide MM-il Taanis on Eestist osalemas üle 160 orienteeruja.