Kodusaalis mänginud Saaremaa alistas tiitlikaitsjad ja jätkab finaalis ({{commentsTotal}})

Saaremaa Võrkpalliklubi
Saaremaa Võrkpalliklubi Autor/allikas: Siim Semiskar

Kuressaares toimuvatel Credit24 meistriliiga finaalturniiri esimese poolfinaali võitis kodusaalis mänginud Saaremaa VK, alistades tiitlikaitsja Rakvere VK seisuga 3:1.

Esimese geimi võitis Saaremaa VK seisuga 25:19, seejärel viigistas seisu 1:1-le Rakvere Võrkpalliklubi, võites teise geimi 25:20. Kolmandas geimis pani taas Saaremaa enda paremuse maksma seisuga 25:18 ning vormistas 3:1 võidu neljanda geimiga, mis võideti seisuga 25:14.

Enim punkte teenis võitjate poolel Hindrek Pulk (17). Omalt poolt lisas 13 Tomaš Halanda ja 12 punkti Mihkel Tanila. Rakvere resultatiivseimad olid 13 punktiga Joonas Popman ja 12 silmaga Siim Ennemuist.

Teises poolfinaalkohtumises lähevad vastamisi Pärnu Võrkpalliklubi ja SK Jekabpils Luši.