Selgusid Eesti meistrid 10-tantsus ning Ladina-Ameerika tantsudes

Konstantin Gorodilov ja Dominica Bergmannova
Konstantin Gorodilov ja Dominica Bergmannova Autor/allikas: Eesti Tantsuspordi Liit

Laupäeval toimusid Põlvas Eesti Meistrivõistlused 10-tantsus ja täiskasvanute Ladina-Ameerika tantsudes. Täiskasvanute Ladina-Ameerika tantsude võistlustel saavutasid esikoha Konstantin Gorodilov ja Dominica Bergmannova.

Esikoha võitnud Gorodilov ja Bergmannova esindavad tantsuklubi Kreedo Dance. Nende järel tulid teisele kohale tantsupaar Rannar Edovald Mari-Liis Mets tantsuklubist Elite ja kolmas koht kuulus paarile  Ander Saago ja Kristel Moorats (Tantsukool Tango ja tantsuklubi Respect ühispaar).

10-tantsu võistlusel võits noored 2 vanusegrupis esikoha Ander Saago ja Kristel Moorats (Tango ja Respect ühispaar). Teisele kohale tulid Kristo Kama ja Mariann Hendrikson (Tantsukool Tango) ja pronksmedalid võitsid tantsuklubi Master tantsijad Alex Laan ja Elizabeth Gorjatseva.

Lasteklassis tuli esikohale tantsuklubi Kreedo Dance paar Emil Korotin ja Evelina Bondarenko, hõbemedali võitsid Ralf Oliver Purje ja Elenor Kurisoo (Laguun ja Twist ühispaar) ja kolmanda koha võitsid Martin Makarov ja Keiri Semre tantsuklubist Leevi.

Lapsed 1 vanuserühmas saavutas esikoha paar Maximilian Johan Helenius ja Regina Peik, teisele kohale tulid Karli Kuldma ja Victoria Makarov, kolmanda kohale Rico Maarjus Leppik ja Jessica Johanson. Kõik kolm paari on tantsuklubist Leevi.

Juunior 1 klassi parimad olid Richard Eric Rinne ja Kristiin Sõõrumaa tantsuklubist Golden Dance Club. Hõbemedali võitis paar Anton Siff  ja Katerin Matvejeva tantsuklubist Leevi ja kolmas koht kuulus tantsuklubi Danceline tantsijatele Nikita Kilevoi ja Anna-Maria Bogrebnaja.

Juunior 2 vanuseklassis tulid meistriks tantsuklubi Kreedo Dance paar Andreas Lepiste ja Sofia Dzevulskaja, hõbemedali võitsid Marco Kindsigo ja Lisete Marjapuu tantsuklubist Maarja, kolmas koht kuulus tantsuklubi Respect paarile Kristofer Robin Maasalu ja Kretel Kurs.

Noored 1 vanuseklassis said kuldmedali kaela tantsuklubi Flex tantsijad Artti Oskar Maasik ja Chrislyn Kullamaa. Teisele kohale tantsisid end Kaspar Kaldaru ja Agneta Pukk tantsuklubist Respect ning kolmandale Oliver Pajus ja Anette Saiko Eesti Tantsuakadeemiast.

Seeniorid 1 vanusegrupis võidutsesid tantsuklubi Tango tantsijad Gediminas Jürjo ja Kati Kümnik. Seeniorid 2 vanusegrupis olid parimad Väino Miil ja Kaia Linkberg tantsuklubist Respect. Seeniorid 3 vanusegrupis teenis esikoha tantsupaar Andres Jõeleht ja Anu Jõeleht tantsuklubist Master.

Toimetaja: Liisi Rist

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: