Nõlvak ja Tiisaar alustasid MK-etappi võiduga, ent kaotasid teise mängu ({{commentsTotal}})

Kusti Nõlvak (vasakul) ja Mart Tiisaar
Kusti Nõlvak (vasakul) ja Mart Tiisaar Autor/allikas: fivb.com

Eesti rannavõrkpalliduo Kusti Nõlvak – Mart Tiisaar Gerardo's Toys osales sel nädalal MK-etapil Iraanis Kishi saarel.

Tugevuselt 3* turniiri kvalifikatsiooni avamängus alistati kindlalt kohalik paar Mojtaba Amiri – Javad Firouzpourbandpei. Esimene geim võideti tulemusega 21:12 ja teine 21:15, vahendab volley.ee.

Kvalifikatsiooni teises ringis oli vastaseks Leedu paar Arnas Rumševicius – Lukas Kazdailis. Kuigi avageimi võitsid eestlased 21:15, olid teises paremad leedulased 21:19. Otsustav geim läks samuti Leedu duole, kes võitsid selle 15:11 ja sellega sai turniir Nõlvaku ja Tiisaare jaoks läbi.

Rumševicius on hästi tuttav ka Eesti vollesõpradele, sest on mänginud Pärnu VK ridades.