Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Selgusid Eesti meistrid Ladina-Ameerika tantsudes

Konstantin Gorodilov ja Dominica Bergmannova
Konstantin Gorodilov ja Dominica Bergmannova

Laupäeval toimusid Tartus Eesti Meistrivõistlustel Ladina-Ameerika tantsudes. Paralleelselt peeti meistrivõistluseid täiskasvanute 10-tantsus.

Täiskasvanute 10-tantsu võistlustel saavutasid esikoha Konstantin Gorodilov ja Dominica Bergmannova tantsuklubist Kreedo Dance, teisele kohale tuli tantsupaar Ander Saago ja Kristel Moorats (Tantsukool Tango ja tantsuklubi Respect ühispaar), kolmas koht kuulus paarile Saamuel Rammo ja Marianne Äkke (Tantsukool Laguun ja Twist ühispaar).

Ladina-Ameerika tantsudes noored 2 vanusegrupis võitsid esikoha Ander Saago ja Kristel Moorats (Tango ja Respect ühispaar). Teisele kohale tulid Kristo Kama ja Mariann Hendrikson (tantsukool Tango), ning pronksmedalid võitsid tantsuklubi Danceline tantsijad Andreas Randoja ja Jekaterina Selištševa.

Lasteklassis tuli esikohale tantsuklubi Kreedo Dance paar Emil Korotin ja Evelina Bondarenko, hõbemedali võitsid Frederik Roostfeldt ja Kirsten Härms (Laguun ja Twist ühispaar) ning kolmanda koha võitsid Ralf Oliver Purje ja Elenor Kurisoo (Twist ja Laguun ühispaar).

Lapsed 1 vanuserühmas saavutas esikoha paar Maximilian Johan Helenius ja Regina Peik, teisele kohale tulid Karli Kuldma ja Victoria Makarov ning kolmanda kohale Rico Maarjus Leppik ja Jessica Johanson. Kõik kolm paari on tantsuklubist Leevi.

Juunior 1 klassi parimad olid Nikita Kilevoi ja Anna-Maria Bogrebnaja tantsuklubist Danceline. Hõbemedali võitis paar Richard Eric Rinne  ja Kristiin Sõõrumaa tanstuklubist Golden Dance Club, kolmas koht kuulub Tantsukool Laguun tantsijatele Aleksander Tuudor Kappet ja Sabina Lomovski.

Juunior 2 vanuseklassis tulid meistriks tantsuklubi Prestige paar Robert Veide ja Amanda Rebeca Padar, hõbemedali võitsid Patrik Roostfeldt ja Nicole Kesner Tantsukoolist Laguun, kolmas koht kuulus tantsuklubi Kreedo Dance paarile Andreas Lepiste ja Sofia Dzevulskaja.

Noored 1 vanuseklassis saavutasid kuldmedalid Tantsukool Laguun tantsijad Mark Richard Jürna ja Lisette Metsalu. Teisele kohale tantsisid end Ruudi Veidemann ja Katriin Sõõrumaa tantsuklubist Golden Dance Club ning kolmandale Leho Holm ja Marleen Lutter tantsuklubist Leevi.

Seeniorid 1 vanusegrupis tulid esikohale tantsuklubi Tango tantsijad Gediminas Jürjo ja Kati Kümnik.

Seeniorid 2 vanusegrupis tantsisid end võidule Väino Miil ja Kaia Linkberg tantsuklubist Respect.

Seeniorid 3 vanusegrupis tuli esikohale tantsupaar Lembit ja Taimi Härma Crause tantsukoolist.

Seeniorid 4 vanusegrupis võttis võidu tantsuklubi Emerald tantsupaar Toivo Purde ja Mare Sokolova.

Toimetaja: Liisi Rist

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: