Tallinna Selver krooniti Eesti võrkpallimeistriks ({{commentsTotal}})

Tallinna Selver
Tallinna Selver Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti võrkpallimeistriks krooniti tänavu Tallinna Selver, kes suutis lõpuks pühapäeval peetud finaalseeria 6. kohtumises Tartu Bigbanki vastu tiitli kindlustada.

Seeriat kolme järjestikuse võiduga alustanud, kuid seejärel kaks mängu Tartule kaotanud Selver sai pühapäeval vastasest jagu 3:1 (27:25, 25:15, 20:25, 25:20).

Seejuures oli üheks otsustavaks hetkeks avageimi lõpp, kus Tartu jõudis eduseisul 24:22 geimpallini, kuid kaotas lõpuks geimi 25:27 ning seejärel kohe ka teise geimi suurelt 15:25.

Selveri parimana kogus Oliver Orav 23 punkti ning Lincoln Williams lisas 18 ning Mihkel Tanila 11 silma. Kaotajate edukaim oli 12 punktiga Meelis Kivisild, tartlaste liider Bradley Robert Gunter piirdus selles mängus 9 silmaga.

Toimetaja: Siim Semiskar