Ordeni saanud Põlluveer: eelkõige motiveerivad ikkagi tulemused

President Alar Karis andis teisipäeval üle riiklikud teenetemärgid, teiste seas pälvisid ordeni tenniseliidu peasekretär Allar Hint ja kõrgeima treenerikategooriaga ujumistreener Siiri Põlluveer.

74-aastase ujumistreeneri Siiri Põlluveeri käe alt on sirgunud mitmed Eesti eri vanuseklasside rekordeid purustanud ja tiitlivõistlustel häid tulemusi näidanud sportlasi nagu näiteks Ralf Tribuntsov ja Martin Allikvee. Treener on Põlluveer olnud juba 1968. aastast alates ja enim motiveerivad teda jätkama tulemused.

"Motiveerivad väga toredad sportlased, väga huvitav töö, väga palju saab ennast arendada ja sõita ringi," lausus kõrgeima kategooria ujumistreener. "Aga eelkõige motiveerivad ikkagi tulemused."

Neljanda klassi teenetemärgi pälvis tenniseliidu peaksekretär Allar Hint, kelle eestvedamisel korraldati eelmisel aastal Eestis esmakordselt Tallinn Open WTA 250 turniir.

"Siiralt loodan, et WTA turniire on võimalik näha," ütles Hint. "Kui mitte sel aastal, siis tulevikus. Väga-väga loodan, et eelmise aasta turniir näitas, et meil on huvi ja mängijaid. Kindlasti on tulevikku."

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: