Selver alistas viiegeimilises lahingus TalTechi

Tallinna Selveri võrkpallimeeskond
Tallinna Selveri võrkpallimeeskond Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Meeste võrkpalli Balti liigas võitis Tallinna Selver veerandfinaali esimeses mängu TalTechi meeskonda 3:2.

Kahe võiduni mängitava veerandfinaalseeria esimest mängu võõrustas TalTech, kes kaotas küll avageimi, kuid võitis kaks järgmist numbritega 25:21. Selver suutis ennast raskes olukorras koguda, võitis neljanda ja ka viienda otsustava geimi, viimase 15:10 ülekaaluga.

Võitjate parimana tõi Kristo Kollo Selverile 17 (+8) punkti. Renee Teppan panustas 16 (+2) silmaga, Andrus Raadik lisas 13 punkti. TalTechi resultatiivseim oli Valentin Kordas 27 punktiga (+13) .

Tallinna Selveril avaneb võimalus kindlustada koht poolfinaalis laupäeval.