Doncic ja Porzingis lõpetasid Netsi kaheksamängulise võiduseeria

Luka Doncic viskel mängus Brooklyn Netsi vastu
Luka Doncic viskel mängus Brooklyn Netsi vastu Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports

Korvpalliliigas NBA alistas Dallas Mavericks võõrsil 115:98 Brooklyn Netsi ja tõmbas nõnda pidurit liiga pikimale võiduseeriale.

Ilma jalavigastust raviva Kevin Duranti ning puhkust saanud Kyrie Irvinguta mänginud Netsi vedas laupäeval James Harden, kes tabas 21 viskest üheksa ja kogus 29 punkti.

"Mõistagi on neil kaks väga head mängijat, aga tema [Harden] on samuti suurepärane. On väga keeruline teda peatada. Tegime teisel poolajal head tööd," sõnas Dallase täht Luka Doncic. Dallas lubas Netsil kolmandal veerandajal visata 18, neljandal vaid 16 punkti.

Doncic kerkiski oma võistkonna resultatiivseimaks, kogudes 27 punkti ja seitse korvisöötu. Kolmemänguliselt pausilt naasnud lätlane Kristaps Porzingis toetas teda 18 punktiga, neist kümme kogus ta kolmandal veerandajal.

Nets on idakonverentsis 22 võidu ja 13 kaotusega teisel kohal, Dallas läänes 16 võidu ja 16 kaotusega üheksas. Lääne liider Utah Jazz alistas Donovan Mitchelli 31 punkti toel 124:109 Orlando Magicu ja on kogunud 27 võitu ning seitse kaotust.