Jokici võimas viimane veerand vedas Denveri Bullsi vastu võidule

Nikola Jokic Autor/allikas: SCANPIX/ZUMAPRESS.com

Korvpalliliigas NBA alistas Denver Nuggets läinud öösel võõrsil Chicago Bullsi 118:112.

Avaveerandi 12 punktiga võitnud Denveri edu vähenes poolajaks seitsmele silmale ja neljanda veerandi alguseks juhiti pelgalt kahe punktiga. Nuggetsi üleplatsimeheks osutunud Nikola Jokici resultatiivne viimane veerand kindlustas aga külalismeeskonnale kokkuvõttes kuuepunktilise võidu, kui serblane tabas koguni 17 punkti.

Kokku jäi kolmikduublile lähedal olnud Jokici kontole 39 punkti, 14 lauapaualli ja üheksa resultatiivset söötu. Serblast toetasid Jamal Murray 24 ja Michael Porter Jr. 17 silmaga. Bullsi ridades tõi võõrustajatele enim punkti Zach LaVine, kes viskas 23 silma.

Võidulainele naasis ka Brooklyn Nets, kes sai lisaajal jagu San Antonio Spursist numbritega 124:113. Nets võitis tasavägise mängu avaveerandi kuue punktiga, ent poolajaks vähenes edu kolmele silmale. Kolmas veerand kuulus juba võõrustajameeskond Spursile ja viigiliselt lõppenud neljanda veerandi järel otsustati võitja lisaajal, kus 16:5 jäi peale Brooklyn.

James Harden sai mängu parimana kirja kolmikduubli, visates 30 punkti, tuues 14 lauapalli ja jagades 15 tulemuslikku söötu. Kyrie Irving panustas 27 punktiga, Bruce Brown tõi 23 punkti. Spursi täpseimaks osutus 23 punkti loopinud Demar DeRozan.