John Wall vedas Houstoni endise kodumeeskonna vastu võidule ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Bradley Beal ja John Wall Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports

Korvpalliliigas NBA alistas Houston Rockets koduväljakul Washington Wizardsi tulemusega 107:88.

Washington asus avaveerandi järel 29:26 juhtima, kuid poolajapausiks rebisid võõrustajad 56:52 ette. Kui kolmas veerand möödus tasavägiselt, siis neljandal pani Houston oma paremuse kindlalt maksma, visates 32 punkti vastase 18 vastu ja teenides kolmanda järjestikuse võidu.

Võitjate parim oli John Wall, kes oma esimeses kohtumises endise kodumeeskonna vastu viskas 24 punkti. Eric Gordon ja Victor Oladipo toetasid Houstonit 20 silmaga.

Washingtoni meeskonna parim oli üleplatsimehena 33 punkti visanud Bradley Beal. Russell Westbrooki saldole jäi 19 silma, 11 lauapalli ja seitse korvisöötu. Seejuures puudus Washingtoni koosseisust koroonaviiruse karmide reeglite tõttu kuus olulist mängijat.

Houston hoiab seitsme võidu ja üheksa kaotusega läänekonverentsis 11. kohta. Washington on kolme võidu ja kümne kaotusega idakonverentsis 15. ehk viimasel tabelireal.

Tulemused: Atlanta – LA Clippers 108:99; Houston – Washigton 107:88, Utah – New York 108:94.