Endistest NBA mängijatest ilma jäänud Himki sai järjekordse kaotuse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Moskva Himki staar Aleksei Šved Autor/allikas: Scanpix Baltics

Korvpalli Euroliigas sai Moskva Himki juba 14. järjestikuse kaotuse, kui jäi teisipäeval 93:95 alla Müncheni Bayernile.

Himki alustas viimast veerandaega 75:73 eduseisus, aga Bayern pääses kiirelt juhtima ja suurendas vähem kui kaks minutit enne lõpusireeni edu kuuele punktile.

Aleksei Švedi juhtimisel jõudis Moskva klubi taas ühe rünnaku kaugusele, ent otsustavatel hetkedel oli vabaviskejoonel kindel ka Saksamaa klubi ja tagas nii kahepunktilise võidu.

Bayerni resultatiivseim oli 25 punkti visanud Nick Weiler-Babb, kes lisas ka kaheksa lauapalli ja viis korvisöötu. James Gist toetas teda 19 ja Jalen Reynolds 17 punktiga. Himkit vedas taas Šved, kes tabas kõik 15 vabaviset ja kogus lõpuks 32 punkti.

Tema ülesannet ei teinud kergemaks asjaolu, et kolm päeva tagasi lõpetas Himki mängijate soovil lepingu endiste NBA meeste Greg Monroe ning Jonas Jerebkoga. Hiljuti loobuti ka senise peatreeneri Rimas Kurtinaitise teenetest.

Euroliiga tabelis on Bayernil kuuendana 13 võitu ja üheksa kaotust, Himkile läks kahe võidu kõrvale kirja juba 20. kaotus.