Hanno Pevkur jätkab Eesti Võrkpalli Liidu presidendina

Esmaspäeval toimunud Eesti Võrkpalli Liidu üldkoosolekul valiti alaliidu presidendiks Hanno Pevkur, kes on alaliitu juhtinud alates 2012. aastast. Samuti valiti uus juhatus.

Oma kolmandat ametiaega alustav Pevkur tänas liikmesklubisid toetuse eest ja kinnitas, et soovib ka lähiaastatel Eesti võrkpalli arengusse tugevalt panustada.

"Esimene suur eesmärk on järgmisel aastal kodus toimuv EM-finaalturniiri alagrupiturniir eeskujulikukt läbi viia. Teise suurema eesmärgina soovime me korraldusõigust kas 2023. või 2025. aasta naiste EM-i alagrupiturniiri korraldamiseks. Sama oluline on aga ka noorte ja harrastusvõrkpalli arendamine ning kõik teised valdkonnad, millega me tegeleme," ütles Pevkur pressiteate vahendusel.

Üldkoosolekul valitud Eesti Võrkpalli Liidu juhatus on üheksaliikmeline, kuhu lisaks alaliidu presidendile kuuluvad Jaano Haidla (Graanul Invest AS, juhatuse liige), Lauri Kasper (Tallinna Spordiselts Kalev MTÜ, juhatuse liige), Tarmo Keskküla (U.S Invest AS, juhatuse liige), Tanel Kiik (sotsiaalminister, Keskerakond), Indrek Luukas (A.Luukas OÜ, juhatuse liige), Rain Sepp (Compare Finance OÜ, juhatuse liige), Jaano Vink (Eesti Talleks AS, juhatuse liige), Anneli Ott (Riigikogu liige, endine Võru linnapea).

Pevkur usub uue juhatuse töövõimesse. "Meil on juhatuses kaetud kõik erialad – on riigitasand, on eratoetajad, on fännide pool kaetud ja usun, et saame selle juhatusega palju vajalikke asju tehtud," ütles Pevkur. "Uuel juhatusel lasub ka vastutus teha Eesti võrkpalli arengukava järgmiseks kaheksaks aastaks. Seal saab olema palju spetsiifilisi fookuseid, nagu näiteks koolivõrkpalli arendamine, aga ka Rahvaliiga, tippvõrkpallist rääkimata. Üheks eesmärgiks on ka võrkpalli harrastajate arvu kasvatamine," lisas Pevkur.

Lisaks juhatuse ja presidendi valimisele kinnitati Eesti Võrkpalli Liidu korralisel üldkogul 2019. majandusaasta aruanne ja kuulati toimkondade tegevusaruanded.

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: