16-aastane Eesti vormelisõitja sai Monza ringrajal 12. koha ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Paul Aron veel Prema värvides sõitmas

Vormelisõitja Paul Aron (ART) tegi reedel Monza ringrajal debüüdi Formula Renault Eurocup võistlussarjas, kuid pidi sõidu avarii tõttu pooleli jätma. Laupäevases teises sõidus sai eestlane tulemuse kirja.

Möödunud suvel Mercedese vormelitiimi juunioride programmiga liitunud Aron lõpetas võistluse 12. kohal, kaotades esikoha pälvinud Caio Collet'le (R-ACE GP) 17,113 sekundiga. Kokku sõideti võistlusel 16 ringi ning Aroni keskmiseks kiiruseks mõõdeti 164,25 km/h.

Formula Renault Eurocup võistlussarja kokkuvõttes on 16-aastane Aron 16. kohal. Punkte eestlasel kirjas ei ole. Esimest kohta hoiab Collet, teisel kohal on esimese sõidu võitja Franco Colapinto ja kolmandal Mihhael Belov.

Renault Eurocupi hooaeg koosneb kümnest etapist, igal etapil sõidetakse kahe päeva jooksul kaks põhisõitu. Järgmised etapid toimuvad 25. ja 26. juulil Bolognas.