Raul Must jõudis Euroopa karikaetapil veerandfinaali ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Raul Must
Raul Must Autor/allikas: Eesti Sulgpalliliit/Oleg Harchenko

Valgevenes Minskis toimuval sulgpalli Euroopa karikaetapil jõudis Eesti meeste esinumber Raul Must (BWF 92.) kaheksa parema sekka.

Must alistas 10 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri teises ringis briti Alex Lane'i. Kolmegeimiliseks kujunenud mängus kaotas Must esimese geimi viimastel punktidel, kuid juhtis nii teist kui kolmandat kindlalt ja võitis kohtumise 20:22, 21:11, 21:14.

Reedeses avaringis võitis Must samuti kolmes geimis, kui alistas Austria sulgpalluri Leon Seiwaldi.

Veerandfinaalis on Musta vastaseks Islandi parim mängija Kari Gunnarsson (BWF 145.).