Mäetagusel algasid võistkondlikud maailmameistrivõistlused discgolfis ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mäetagusel peetakse discgolfi võistkondlikud maailmameistrivõistlused.
Mäetagusel peetakse discgolfi võistkondlikud maailmameistrivõistlused. Autor/allikas: Eesti Discgolfi Liit

Kolmapäeva hommikul algasid Mäetaguse discgolfi pargis World Flying Disc Federation (WFDF) võistkondlikud maailmameistrivõistlused discgolfis.

Tiitlivõistlusel on esindatud 17 riigi tiimid, ühtekokku 150 osalejaga. Eesti koondis on esindatud kaheksa sportlasega. Eesti koondise kapten Raimo Kimmel usub, et tulemas on edukad võistlused Eesti tiimile ja loodab kohta vähemalt esikolmikus.

Kolmandat korda toimuvatele maailmameistrivõistlusele on tiimid välja pannud Ameerika Ühendriigid, Austraalia, Austria, Kanada, Horvaatia, Tšehhi, Eesti, Soome, Läti, Leedu, Uus-Meremaa, Venemaa, Slovakkia, Suurbritannia, Saksamaa, Prantsusmaa ja Hispaania.

"Oleme maailmameistrivõistlusi kaua oodanud ja pikalt ette valmistanud. Juba pakkumise koostamise protseduur ja pakkumistsükli läbimine oli paras väljakutse," rääkis Eesti Discgolfi Liidu president Rein Rotmeister. "See on Eesti discgolfile märkimisväärne saavutus, et selleaastane MM on usaldatud Eesti korraldada. See võistlus on proovikivi korraldustiimile ja just vaadates tulevikku, on oluline siin õnnestuda. Kõrgetasemelise korralduse puhul on võimalik saada Eestisse ka tulevikus erinevaid tiitlivõistluseid. Meie rahvuskoondis on koostatud hetke parimal võimalikul moel ning hea õnnestumise korral on kõik võimalused olemas. Kuigi konkurents on muidugi MM-ile kohaselt väga tihe."

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: