Rein Pill ja Alfons Ra võidutsesid Soomes

Rein Pill ja Alfons Ra
Rein Pill ja Alfons Ra Autor/allikas: Merike Udrik-Õispuu

Soomes peetud Mercedes-Benz Aino Masters CSI2* ratsavõistluse lõpetas põnev duell 145 cm grand prix's, kus esikoha heitluses olid kaks Eesti takistussõitjat ja kaks Soome ratsanikku. Võitjatena väljusid Rein Pill ja Alfons Ra ning teise koha saavutasid Paul Argus ja Renessin.

Pühapäevane GP peeti kahevoorulisena ja kõrgusel 145 cm. Et pääseda edasi teise vooru, pidi jõudma esimese nelja hulka. Võistlust alustas kokku 15 paari. Eesti paaridest näitasid väga head minekut Rein ja Alfons Ra, kes tegid kiire ja puhta töö. Temast kiiremad olid vaid Paul ja Renessin, kes pääsesid edasi liidritena. Neile pakkusid konkurentsi kaks soomlannat: Emma Tallberg hobusel Arven ning Susanna Granroth hobusel Baccara.

"Aino võistlus oli nagu alati, väga hästi korraldatud ja heal tasemel. Rajad olid tip-top ja konkurents tihe, kuid osalejate arv viimases sõidus polnud suur. Seekord õnnestus meil nulliga tulla ja võita," lausus Pill.

Võite tuli võistluselt Eestile hulgaliselt, nagu ka auhinnalisi kohti. Võistluse avapäeval saavutas 120 cm kahefaasilises parkuuris võidu Berit Lehtsaar hobusel Solei Solei. Noorte hobuste sõidus (120/125 cm) tuli võitjaks Paul Argus hobusel Ping Pong V.

Reedel alustas võistluspäeva 120 cm parkuuri võiduga Maarja Martinson hobusel Banderas B. 130 cm parkuuri võitsid 60 osaleja seast Berit Lehtsaar ja C Qastania. Noorte hobuste sõidu võitsid Rein Pill ja Happygirl G. Kahefaasilise 140 cm parkuuri esimeseks tulid Tiit Kivisild ja Don Kide.

Laupäevase 130 cm parkuuri esikoha võtsid Madis Morna ja Larome. 140 cm võit läks Kullo Kenderile ja Artasele.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: