Vene koduklubi Gran Canaria pidi võõrsil tunnistama Valencia paremust ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Siim-Sander Vene
Siim-Sander Vene Autor/allikas: SIPA/Scanpix

Siim-Sander Vene koduklubi kohtus võõrsil enne käesolevat vooru liigatabelis kõrget viiendat kohta hoidnud Valencia Basketiga. Kohtumisest väljus võitjana kodumeeskond tulemusega 83:67 (19:21; 22:20; 16:14; 26:12).

Avapoolaeg kulges enamjaolt punkt-punkti mängus, mille käigus muutus liider mitmel korral ning mille jooksul ei suutnud kumbki meeskond kasvata oma edunumbreid suuremaks kui kaheksa silma. Poolajapausile mindi aga viigiseisult. Kolmandal veerandajal suutis enda mängujoonise paremini peale suruda Valencia ning neljandiku keskel võideldi hetkeks kätte ka kümnepunktiline eduseis. Viimasel kümnel minutil Gran Canaria mäng lagunes ning Valencia võttis kindla võidu, kirjutab Korvpall24.ee.

Siim-Sander Vene mänguminuteid ei teeninud. Gran Canaria hoiab liigatabelis 18 meeskonna konkurentsis 15 positsiooni, olles kogunud viis võitu ning 11 kaotust.