Eestile võistlustantsu MM-tiitli toonud paar: oleme väga õnnelikud

Suuri tiitlivõistlusi enam palju ees pole ja 1,5 kuud enne aasta lõppu on Eesti sportlased juba ületanud kümne medaliga kogu mulluse rekordilise tiitlivõistlustel võidetud medalisaagi.

Kui mullu viisid Eesti sportlased aasta jooksul tiitlivõistlustel võidetud medalitearvu 164 peale, siis tänavu on see rekord juba ületatud. Hetkeseisuga on Eesti sportlased võitnud sel aastal nii täiskasvanute kui noorte arvestuses kokku 174 tiitlivõistluste medalit. Neist 25 on võidetud olümpiaaladel.

Täna toimus Tallinnas 10-tantsu maailmameistrivõistlustelt Poolast kulla koju toonud paari Konstantin Gorodilov-Dominika Bergmannova õnnitlemine. Klubi Kreedo Dance paar on esimene, kes võitis võistlustantsus Eestile täiskasvanute klassi maailmameistritiitli. Kuld võideti tänu tugevale finišile ladinatantsudes.

"Kõvad konkurendid olid ja lõpus saime ilusa tulemuse. Oleme väga õnnelikud!" õhkas Gorodilov. "See oli natuke ootamatu, sest peale standardit olime natuke tagapool, aga lõpuks saime tulemuse, mida väga ootasime."

Tänavu on paaril juba seljataga 48 võistlust. Koos tšehhitari Bergmannovaga on Tallinnas sportlaseks sirgunud Gorodilov võistelnud kuus aastat ja paari juhendab Eduard Korotin.

"Olen väga-väga õnnelik, sest minu väike Kostja Gorodilov, kes tuli minu klubisse kuueaastaselt, on nüüd maailmameister," rõõmustas Korotin.

Lisaks sel kuul võidetud MM-kullale tulid Gorodilov-Bergmannova märtsis 10-tantsus ka Euroopa meistriks.

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: