Credit24 Eesti-Läti võrkpalliliigas võitis RTU/Robežsardz koduväljakul mänginud Tallinna Selverit 3:0. Tartu Bigbank meeskond sai avageimi kaotuse järel kodupubliku toel jagu Saaremaa VK-st seisuga 3:1.

Selver kaotas RTU/Robežsardzele geimidega 22:25, 23:25, 23:25.

Tartu Bigbanki ja Saaremaa VK kohtumises võitis avageimi kindlast Saaremaa 25:19, kuid seejärel hakkas võistlust dikteerima Tartu Bigbank, kes võitis järgmised kaks geimi kindlalt 25:16, 25:15. Neljas geim oli kohtumise tasavägiseim ning geimpalli realiseerimata jätnud Saaremaa tunnistas lõpuks tartlaste paremust 25:27.

Võitjate resultatiivseim oli Hindrek Pulk. Vastaste parim oli 12 punktiga Rauno Tamme.

Pärnu Võrkpalliklubi tunnistas võõrsil Avo Keele juhendamisel SK Jekabpilsi paremust 2:3.