Robert Valge mänguaeg Hispaanias küündis juba peaaegu kümne minutini ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Robert Valge
Robert Valge Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eestlasest 21-aastane tagamängija Robert Valge on tänavuse hooaja eel saanud Hispaania kõrgliigaklubi Burgose esindusmeeskonnas võimaluse ennast näidata ning erandiks polnud ka pühapäevane 66:62 (17:15, 8:18, 20:13, 21:16) võiduga lõppenud kontrollmäng Madridi Estudiantese vastu.

Noor eestlane sai ühena 11-st Burgose mängijast väljakule veidi rohkemaks kui üheksaks minutiks ning sooritas kolmesejoone tagant ka ühe pealeviske, mis kahjuks ei tabanud. Protokolli kanti Valge nime taha üks lauapalli ning tema +/- näitaja oli +5, vahendab Korvpall24.ee.

Kui avapoolajal viskas Valge koduklubi vaid 25 punkti, siis teisel poolajal suudeti juba tuua 41 silma. Sinna sisse jäi ka kaotusseisult 51:45 tehtud vahespurt.

Burgose poolel kogusid kolm mängijat võrdselt 11 punkti – Branden Frazier, Deon Thompson ja Goran Huskic. Thompson kogus ka 9 lauapalli. Kaotajate edukamad olid vastavalt 16 ja 14 silma toonud Nikola Jankovic ja Dario Brizuela.