Baskonia noppis kontrollmängust võidu, Raiestel minutid kirjas ({{commentsTotal}})

Sander Raieste
Sander Raieste Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Kolmapäeval pidas Sander Raieste koduklubi Baskonia teise hooajaeelse kontrollmängu, kui Aragonese linnas võõrustati Belgradi Partizani.

Kodumeeskond tegi vahe sisse juba esimesel veerandjal, mis võideti 25:10. Edu enam käest ei antud ja Baskonia võitis kohtumise tulemusega 91:54 (25:10; 18:14; 23:16; 25:14), vahendab Korvpall24.ee.

Võitjate poolelt oli üleplatsimees Tornike Shengelia, kelle arvele kanti 23 punkti ja 9 lauapalli. Shavon Shields lisas omalt poolt 16 ja Johannes Voigtmann 14 silma. Baskonia eest pääses platsile ka Sander Raieste, kellele jagus mänguaega veidi enam kui 3 minutit. Eestlane eksis kahel kolmepunktiüritusel ning seekord kätt valgeks saada ei õnnesutunud.

Baskonia peab järgmised kontrollmängud eeloleval nädalavahetusel kui vastamisi minnakse Cafes Candela Breogen ja Delteco GBC meeskondadega.