TTÜ teenis ülikoolide Euroopa mängudel teise järjestikuse võidu ({{commentsTotal}})

TTÜ KK
TTÜ KK Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Portugalis Coimbra linnas toimuvatel Ülikoolide Euroopa mängudel sai TTÜ korvpallimeeskond kirja teise võidu, kui 81:62 alistati Münsteri Ülikool.

Esmaspäeval oldi 81:53 paremad Aveirost ning turniiri avamängus tuli vastu võtta 69:72 kaotus Niši Ülikoolilt, kirjutab Korvpall24.ee.

Mäng algas tasavägiselt, aga veerandaja lõppedes oli TTÜ 22:19 juhtimas. Poolajaks tehti aga 13-punktiline vahe sisse ning pausile mindi seisult 46:33. Järgmise kahe veerandajaga kasvatati eduseisu veelgi kuue silma võrra, mis andis kokkuvõttes 19-punktilise võidu.

TTÜ poolelt viskasid võrdselt 15 punkti Oliver Metsalu, Norman Käbin ja Sander Viilup. Levan Maskhulia lisas kümme ning Levi Martin Giese üheksa silma. Vastaste resultatiivseimad olid Stephan Kreutzer ja Leo Padberg võrdselt 11 punktiga.