Eesti võrkpallimeeskond sai Kuldliigas esimese kaotuse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1528045320000 | amCalendar}}

Euroopa Kuldliigat nelja võiduga alustanud Eesti meeste võrkpallikoondis pidi vastu võtma esimese kaotuse, jäädes võõrsil 0:3 alla Belgiale.

Avageimis jäi Eesti Belgiale alla napilt, kaotades 32 minutit kestnud geimi 27:29. Järgmises kahes oli aga Belgia meeskond parem, võites mõlemad 25:19.

Eestile tõi Kristo Kollo üheksa, Robert Täht kaheksa ja Andri Aganits seitse punkti, võitjate parim oli Igor Oskar Grobelnõi 14 punktiga.

Eesti koondis juhib A-alagruppi 12 punktiga, Belgial on teisena nüüd 11 punkti.

Alagrupis mängitakse kõigiga läbi kodus-võõrsil süsteemis, seejärel toimub Final Four turniir, kust pääseb kaks paremat meeskonda üleminekumängudele, et võidelda ühe koha eest uue nimega Maailmaliigasse: FIVB Volleyball Nations League'i.

Alagrupi viimases voorus võõrustab Eesti 6. juunil Rakveres Slovakkiat.