Avageimi 4:25 kaotanud Ennoki klubi kukkus eurosarjast välja ({{commentsTotal}})

Anu Ennok rünnakul (sinises)

Eesti võrkpalluri Anu Ennoki koduklubi Pfeffingeni Sm'Aeschi kaotas eurosarja CEV Challenge Cupi veerandfinaalis Kreeka klubile Pireuse Olympiakosele ja langes edasisest konkurentsist.

Kui avamängu kodus oli Pfeffingen kaotanud geimidega 1:3, siis kordusmängus jäädi alla veel kindlamalt 0:3. Seejuures on tähelepanuväärne, et Olympiakos võitis avageimi lausa 25:4!

Järgmised kaks geimi kuulusid Pireuse klubile juba tavalisemate numbritega: 25:18 ja 25:20.

Ennoki arvele jäi seekord neli punkti (rünnakud 3/11 ehk 27%, lisaks üks punkt blokist).