Rammo sai purjetamise MK-etapil 13. koha ({{commentsTotal}})

Karl-Martin Rammo
Karl-Martin Rammo Autor/allikas: Jesus Renedo/Sailing Energy/World Sailing

Miamis toimuva kõrgetasemelise olümpiapurjetamise MK-etapil sai Karl-Martin Rammo (Rein Ottosoni Purjespordikool/Tallinna Jahtklubi) Laser Standard klassis 13. koha.

"Esimeses tänases sõidus sain hea stardi ja tegin hea sõidu, ületades finišijoone kuuendana, et teada saada, et olin olnud liiga agar ja teinud valestardi. Sellest tundub, et psühholoogiliselt välja tulemine võttis vähe rohkem aega, kui tahaksin tunnistada, sest järgmises sõidus juhtus üks asi teise otsa… Lõpetasin regati 13. kohal, mis on ju tegelikult hooaja alguseks sellise situatsiooni pealt väga hea tulemus,” kommenteeris Rammo viimase päeva võistlussõite.

Karl-Martin Rammo lõpetas selleaastase võistluse lõppkokkuvõttes 13. kohal. Pühapäeval esikümnele peetava medalisõidu eel juhib austraallane Tom Burton, teine on Nick Thompson Suurbritanniast ning kolmas sakslane Phillipp Buhl.

Purjetamise maailma karikas (Sailing World Cup) on kõrgetasemeline võistlusseeria olümpiapurjetamises, mis käesoleval hooajal koosneb oktoobris toimunud Gamagori etapist, jaanuaris aset leidvast Miami etapist, aprillis peetavast Hyeres’i etapist ning juunis Marseille's toimuvast finaalregatist. Miami etapil osaleb 543 purjetajat 50 riigist.