Neidude U-19 koondis alustab talviste treeningutega ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti neidude U-19 jalgpallikoondis
Eesti neidude U-19 jalgpallikoondis Autor/allikas: Eesti Jalgpalli Liit

Tüdrukute U-19 jalgpallikoondise kandidaadid kogunevad 16. jaanuaril aasta esimesele ühistreeningule EJL-i jalgpallihalli.

Juuni lõpus ootab koondist ees Balti turniir Lätis, oktoobris sõidetakse Põhja-Iirimaale, kus peetakse EM-valikturniiri kohtumisi. Vastasteks valikturniiril on Kosovo, Põhja-Iirimaa ja Saksamaa, kirjutab Soccernet.ee.

Treeningule on kutsutud 27 mängijat. Vigastuste tõttu või muudel põhjustel ei saa treeningust osa võtta Astrid Erik (Põlva FC Lootos, laenul Võru FC Heliosest), Karolina Perv (JK Tallinna Kalev) ja Annabel Jäär (Saku Sporting, laenul Raplamaa Jalgpallikoolist).

Koondise peatreenerina jätkab Richard Barnwell ja abitreenerina Kaire Palmaru.

Väravavahid

Tatjana Lebedeva (06.07.2000) – Tallinna FC Flora (laenul Tallinna FC Ajaxist)
Reti Talts (07.05.2000) – Suure-Jaani United
Emma Treiberg (19.11.2000) – JK Tallinna Kalev

Kaitsjad

Mariana Kees (22.06.2000) – Pärnu JK (laenul SK Motiivist)
Alika Malešina (12.08.2001) – Pärnu JK (laenul Puuma JK-st)
Nora Anete Müller (22.08.2000) – Tallinna FC Flora
Katrin Piirimaa (30.08.2000) – Põlva FC Lootos
Wanda Prost (29.04.2000) – Tallinna FC Flora
Riin Satsi (16.11.2001) – Saku Sporting (laenul Raplamaa Jalgpallikoolist)
Anna Suzdalev (11.07.2000) – Saku Sporting
Evelyn Šilina (05.04.2001) – Pärnu JK (laenul KSK Štrommist)

Poolkaitsjad ja ründajad

Grete Daut (04.01.2000) – Saku Sporting
Uljana Filippova (26.06.2001) – Tallinna FC Ajax
Anastasia Ivanova (22.09.2001) – TJK Legion
Chrystal King (30.07.2001) – SK Motiiv
Lija Kondik (30.10.2000) – Tallinna FC Ajax
Gerda Johanna Leichter (25.06.2000) – Pärnu JK (laenul Rakvere JK Tarvast)
Sofja Levtšenko (27.03.2001) – Tallinna FC Ajax
Mari Liis Lillemäe (01.09.2000) – Tallinna FC Flora (laenul SK Suure-Jaani Unitedist)
Linette Listmann (18.09.2001) – Saku Sporting
Liisa Mägi (24.02.2000) – FC Elva
Eliisabet Pedak (24.04.2000) – Saku Sporting
Renita Roopalu (03.06.2000) – Tartu SK 10 Premium
Triin Satsi (16.11.2001) - Saku Sporting (laenul Raplamaa Jalgpallikoolist)
Diana Stjoba (18.02.2000) – JK Tallinna Kalev (laenul RaDina FC-st)
Anete Treier (16.10.2000) – Tartu JK Tammeka
Samantha Aleksandra Žurkin (04.01.2000) – Tallinna FC Ajax

Toimetaja: Siim Semiskar

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: