Marko Albert sai Hawaii Ironmanil 25. koha, Kotšegarov katkestas ({{commentsTotal}})

{{1508048100000 | amCalendar}}

Triatloniaasta tippsündmusel Hawaii Ironmanil jõudis kahest stardis olnud eestlasest finišisse vaid Marko Albert, kes lõpetas võistluse 25. kohal.

Ujumisdistantsi ajaga 48.30 lõpetanud Albert tuli veest välja neljandana, 4:36.15 kestnud rattasõidu järel langes ta 22. kohale ning maratoni aeg 3:12.43 andis talle koondtulemusega 8:41.28 lõpparvestuses 25. koha. Alberti parim tulemus pärineb aastast 2011, mil ta saavutas 11. koha.

Kotšegarov läbis 3,8 km pika ujumisdistantsi ajaga 56.32, kuid katkestas rattasõidu distantsis esimeses pooles.

Meeste võistluse võitis sakslane Patrick Lange, kelle ajaks märgiti 8:01.40. Teise koha saavutas kanadalane Lionel Sanders.

Naiste võistlusel võttis esikoha 8:50.47-ga lõpetanud Daniela Ryf, kes edestas teiseks tulnud Lucy Charlesi 8 minuti ja 51 sekundiga.