Eesti U-19 saalihokikoondis mängis Norra vastu edu maha ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Saalihokimatš Eesti - Kanada U-19 koondiste vahel
Saalihokimatš Eesti - Kanada U-19 koondiste vahel Autor/allikas: Tõnis Teesalu/ESHL

Rootsis jätkuval U-19 vanuseklassi saalihoki MM-finaalturniiril kaotas Eesti juunioride meeskond 5:8 (3:1, 1:4, 1:3) Norrale.

Eesti edu tähe all kulgenud esimese kolmandiku järel haaras initsiatiivi vastasmeeskond. Kaks minutit enne kohtumise lõppu suutis meie meeskond vähendada vahe kahele väravale 5:7 ja mängis edasi ilma väravavahita ehk lisamängijaga väljakul. Kuid värava viskas omalt väljakupoolelt siiski Norra.

Eesti meeskonnast tunnistati kohtumise parimaks Andreas Õun, kes viskas 3 väravat.