El Clasico võitnud Madridi Real muutis liigatabeli seisu põnevaks

Lõpuminutitel muutus El Clasico duell eriti põnevaks Autor/allikas: SCANPIX/EFE

Hispaania jalgpalli kõrgliigas peetud El Clasico põnevuskohtumises alistas Madridi Real koduväljakul Barcelona tulemusega 2:1.

Madridi Real lõi mõlemad väravad esimese 28 minutiga. Esmalt sahistas võrku Karim Benzema ja seejärel Toni Kroos. Barcelona eest lõi ühe värava tagasi 60. minutil Oscar Mingueza, kuid rohkemat legendaarse rivaali vastu ei suudetud, kuigi kohtumise lõpp kujunes äärmiselt põnevaks.

Nimelt esmalt teenis Casemiro lõpuminutitel kaks kollast kaarti, jättes Madridi Reali mängima kümnekesi. Seejärel sai Barcelona karistuslöögi, mis lendas vastu latti.

Klubid on omavahel punktidele mänginud 246 korda ning võitude arvestuses asus Madridi Real nüüd kahega ette. Kui Barcelona on võidutsenud 96 korda, siis Madridi Real 98.

Kolme võidupunktiga kerkis Madridi Real liigatabeli liidriks. Sama palju punkte, 66, on ka teisel positsioonil asuval Madridi Atleticol. Barcelona jätkab 65 silmaga kolmandal tabelireal.

Teised tulemused: Getafe – Cadiz CF 0:1; Bilbao Athletico – Alaves 0:0, Eibar – Levante 0:1.