Klavan ja Cagliari alistasid koduväljakul Crotone meeskonna ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Autor/allikas: SCANPIX/IPA Milestone

Itaalia kõrgliiga viiendas voorus alistas Ragnar Klavani koduklubi Cagliari külla sõitnud Crotone meeskonna tulemusega 4:2.

Crotone asus 21. minutil kohtumist juhtima Junior Messiase väravast, kuid Cagliari viigistas neli minutit hiljem, kui täpne oli Charalampos Lykogiannis. Seejärel viis Klavani koduklubi juhtima Giovanni Simeone, kuid Crotone ei leppinud olukorraga ning viigistas taas seisu. Sedapuhku sahistas võrku Salvatore Molina. Enne poolajapausi pani oma paremuse siiski maksma Cagliari, sest 45. minutil lõp palli väravasse Riccardo Sottil.

Teisel poolajal teenis Crotone mängija Luca Cigarini punase kaardi, mis muutis olukorra Cagliari jaoks eriti soodsaks. 81. minutil pääses mänguplatsile Klavan ning kolm minutit hiljem vormistas meeskonnale 4:2 võidu Jao Pedro.

Liigatabelis asub Cagliari kahe võidu, ühe viigi ja kahe kaotusega 10. kohal. Crotone on ühe viigi ja nelja kaotusega viimasel positsioonil. Esikolmikusse kuuluvad AC Milan (12 punkti), Napoli (11) ja Sassuolo (11).

Pühapäevastes teistes kohtumistes alistas Napoli võõrsil Benevento 2:1 ning Parma ja Spezia mängisid 2:2 viiki.