Klavan ja Cagliari kaotasid Rooma Laziole ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ragnar Klavan ja Lazio teise värava löönud Ciro Immobile
Ragnar Klavan ja Lazio teise värava löönud Ciro Immobile Autor/allikas: SCANPIX/EPA

Itaalia jalgpalli kõrgliiga uue hooaja teises voorus tuli Ragnar Klavani koduklubil Cagliari Calciol tunnistada Rooma Lazio 0:2 paremust.

Kodus mänginud Cagliari jäi kaotusseisu neljandal minutil, mil skoori avas Manuel Lazzari. 74. minutil vormistas kohtumise lõppskoori Adam Marusici söödust jala valgeks saanud Ciro Immobile.

Ragnar Klavan, kes vahetati hooaja esimeses mängus vigastuse vältimiseks avapoolaja järel välja, tegi täna kaasa terve kohtumise.

Cagliari kohtub järgmises voorus võõrsil Atalantaga, kes oli täna 4:2 parem Torinost.