AC Milan kaotas vaatamata Ibrahimovici kahele väravale punkte ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Zlatan Ibrahimovic
Zlatan Ibrahimovic Autor/allikas: SCANPIX/TT NYHETSBYRÅN

Itaalia jalgpalli kõrgliigas mängis tabeliliider AC Milan koduväljakul AS Romaga 3:3 viiki.

AC Milan asus kohtumist juhtima Zlatan Ibrahimovici täpsest teise minuti tabamusest, kuid Edin Dzeko viigistas 12 minutit hiljem seisu. Esimesel poolajal rohkem väravaid ei löödud.

Seejärel skooris AC Milani 21-aastane belglasest ründaja Alexis Saelemaekers, kuid Jordan Veretout oli 71. minutil täpne penaltil ning seis oli taas viigis. Ibrahimovic lõi küll teise värava 79. minutil, kuid viis minutit hiljem õnnestus külalistel Marash Kumbulla värava toel koju minna siiski ühe viigipunktiga.

Enne kohtumist teatas AC Milan, et nende väravavaht Gianluigi Donnarumma, ründav poolkaitsja Jens Petter Hauge ja veel kolm meeskonnaliiget andsid positiivse koroonaproovi, mis tähendas, et nad jäid kohtumisest eemale.

Tabelis jätkab AC Milan nelja võidu ja ühe viigiga esimesel positsioonil. AS Roma on kahe võidu, kahe viigi ja ühe kaotusega üheksandal tabelireal.