Cagliari sai hooaja esimese võidu, Klavan sekkus pingilt ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Autor/allikas: SCANPIX / PA

Eesti jalgpalluri Ragnar Klavani koduklubi Cagliari alistas Itaalia kõrgliiga neljandas voorus võõrsil Torino 3:2.

Andrea Belotti viis juba neljandal minutil Torino juhtima, aga veerand tundi hiljem olid asjalood teised: 12. minutil Joao Pedro viigistas ja 19. minutil skooris Giovanni Simeone.

Teise poolaja neljandal minutil tegi Belotti taas skoori, aga Simeone 73. minuti tabamus kindlustas kolm punkti siiski külalistele.

87. minutil sai Torino väravavaht Vanja Milinkovic-Savic veel ebasportliku käitumise eest punase kaardi.

Klavan alustas mängu pingilt, kuid vahetati 90. minutil poolkaitsja Marko Rogi vastu väljakule.

Cagliarile oli tegemist hooaja esimese võiduga pärast üht viiki ja kahte kaotust. Torino on kaotanud kõik kolm senist kohtumist ja püsib liigas ainsana null punkti peal.