Heitlikud ilmaolud soosisid Harku järvel eestlasi

Sel nädalal Harku järvel toimunud Jetski ja Powerboat Tallinn Openil võistlesid pühapäeval ringrajapaadid. Heitlikes ilmaoludes toimunud võistlusel selgitati välja võitjad viies võistlusklassis.

Kõige tihedam konkurents oli noorteklassis GT-15, kus võitjaks tuli väske Euroopa meistrivõistluste hõbedamees Erik-Rennes Pihlak, edestades Joonas Lemberi ja Hendrik Arulat. Klassis GT-30, võitis eelmisel nädalal Europpa meistriks kroonitud Kärol Soodla. Talle järgnesid Märten Arula ning rootslane Hilmer Wiberg.

"Esimeses stardis olid meil tehnilisd probleemid ja sellel sõidul sain kolmanda koh. Järgmised kaks sõitu läksid aga väga edukalt," rääkis Soodla intervjuus ERR-ile.

F-4 klassis toimus duell Stefand Arandi ja leedulase Pauliuis Stainyse vahel, kust väljus võidukana kogenud leedulane. Kolmanda koha teenis rootslanna Mathilda Wiberg.

OSY-400 klassis võitis kõik sõidud Euroopa meister Rene Suuk, kelle kannul olid lätlased Lauris ja Janis Badaukis.

"Paremini oleks saanud alati teha, aga võistlus oli väga kindlalt sõidetud. Lätlased pakkusid tugevat konkurentsi. Nad on oma tehnikat peale EM-i veidi arendanud, aga õnneks jäin peale. Võrreldes eelmise aastaga olen teinud edusamme ja kindlus on paadis hea," ütles Suuk.

Päeva kiireimas klassis F-125 võitis Erika Aaslav-Kaasik, Sanna Aaslav-Kaasiku ja jätlase Viesturs Lacise ees.

Toimetaja: Liisi Alamaa

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: