Julija Mõnnakmäe: üritame meile antud mängudest võtta maksimumi

Paides treeninglaagris viibiv Eesti naiste võrkpallikoondis reedel kolmanda kontrollmängu Soome vastu, mille võitis tulemusega 3:0 (25:23, 26:24, 26:24). Eesti võrkpalli rahvusnaiskonna kapteni Julija Mõnnakmäe sõnul on naiskond mäng-mängult oma vigadest õppides paremaks muutunud.

"Esimeses mängus tegime niipalju asju, mida me poleks pidanud tegema ja mida me ei ole trennides teinud. Siis vaatasime video üle, tegime nullist, tegime teise mängu ja vaatasime uuesti videot. Täna üritasime mängida juba sellist mängu, mida treenerid üritavad selgeks õpetada ja natuke rohkem korrektsust tuua. Mäng-mängult läks paremaks," kommenteeris Mõnnakmäe ERR-ile.

Ehkki geimidega võitis Eesti näiliselt kindlalt, kiskusid geimide lõpud pingeliseks.
"Eks see natuke kuskil peas on, et kui läheb natuke pingelisemaks või olemegi eduseisus, et mängime väga häid palle ja siis mängime selle lõpuks maha. Täna oli aga positiivne see, et kui lõpus läks tasavägiseks, siis me lõpetasime need geimid."

Kui palju andis vähene mängupraktika tunda? "Neli ja pool kuud ei ole kellegil mänge olnud. Üritame neist mängudest, mis meile antakse, võtta maksimumi. Väga suur tahe oli mängida, aga kindlasti oleme natuke roostes ja kindlasti on veel väga palju parandada, aga praegu on väga hea see, et saame need mängud mängida. See on väga hea võimalus."

Tõenäoliselt augustis EM-valikturniiri ei toimu. Kuidas see mõjutab naiskonna ettevalmistust? "Meil on väga selged eesmärgid olnud. Vahet ei ole, kas see EM-valikturniir toimub, või mitte. Peame keskenduma nendele mängudele, mis praegu on. Läheme igat mängu võitma ja see on eelduseks selleks, et kui on jaanuaris mängud, siis oleme nendeks valmis. Töötame väga tõsiselt selle kallal, et oleksime ka jaanuariks valmis."

Vaata ka ETV spordisaate lugu:

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: