Hardi Roosiorg sai motokrossi võistlusel Kuveidis kolmanda koha

Hardi Roosiorg (paremal)
Hardi Roosiorg (paremal) Autor/allikas: Marko Saareke

Kuiveidis toimus kutsetega motokrossi võistlus, kuhu olid oodatud ka eelmisel aastal seal võistelnud Indrek Mägi ja Hardi Roosiorg, kes kasutasid võistlemiseks korraldaja poolt organiseeritud võistlustehnikat.

Suuremas MX1 klassis oli Indrek Mägi (Kawasaki) avasõidus sakslase Maximilian Nagli (KTM), portugaallase Paulo Alberto, lõuna-aafriklase David Gooseni (mõlemad Yamaha) ja lätlaste Toms Macuksi (KTM) järel viies. Teine sõit kulges eestlasel paremini, kui ta lõpetas sõidu Nagli ja Macuksi järel kolmandana. Kahe sõidu kokkuvõttes võitis Nagl (50 punkti), teise ja kolmanda koha said Macuksi ja Alberto (mõlemal 40 p), Mägi pälvis 36 punktiga neljanda koha.

MX2 klassis võistlev Hardi Roosiorg (KTM) sai avasõidus neljanda koha. Võitis slovakk Richard Sikyna (KTM). Teises oli Roosiorg kolmas Sikyna ja Petr Polaki (Yamaha) järel. Kokkuvõttes võitis võistluse seega Sikyna (50 p), teine oli Polak (44 p) ja kolmas Roosiorg (38 p).

Eestlased naasevad nüüd Euroopasse, et valmistuda peagi algavateks rahvusvahelisteks tiitlivõistlusteks.

Toimetaja: Liisi Alamaa

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: