Wolvesi värav tühistati, Leicester pääses viigiga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Willy Boly (keskel)
Willy Boly (keskel) Autor/allikas: PA/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga kolmas meeskond Leicester City viigistas reede õhtul võõrsil tugeva Wolverhampton Wanderersiga 0:0.

Lähemal võidule oli Wolverhampton, sest Willy Boly saatis avapoolaja viimasel minutil pealöögi väravasse, kuid VAR leidis prantslase olevat napis suluseisus.

Leicester lõpetas kohtumise kümnekesi, sest 76. minutil teenis poolkaitsja Hamza Choudhury teise kollase kaardi.

Täna peetakse Inglismaa kõrgliigas kaks mängu, kui väljakule tulevad Southampton - Burnley ja Norwich City - Liverpool.

Tabelitipp: 1. Liverpool 73 punkti (25 mängust), 2. Manchester City 51 (25), 3. Leicester City 50 (26), 4. Chelsea 41 (25), 5. Sheffield United 39 (26), 6. Tottenham Hotspur 37 (25), 7. Wolverhampton Wanderers 36 (26), 8. Everton 36 (26).