Käärikul toimus kergejõustikukoondiste traditsiooniline ühislaager

Kääriku Spordikeskus
Kääriku Spordikeskus Autor/allikas: SA Tehvandi Spordikeskus

29. novembrist 1. detsembrini toimus Käärikul iga-aastane kergejõustikukoondiste ühislaager, kus toimusid ühistreeningud, koolitused, töötoad ja muud huvitavat.

Reedel andis Kristjan Karis ülevaate Kääriku Spordikeskuse tulevikuplaanidest ja tegi koondislastele ringkäigu suvel valmiva uue kergejõustikustaadioni juurde.

Lisaks toimus ühistreening ja õhtu lõpetas EKJL-i sportlaskomisjoni loeng, kus Liina Tšernov ja Jaak-Heinrich Jagor rääkisid sponsorite leidmisest ja sportlasena hakkama saamisest.

Laupäev oli laagri kõige pikem ja tihedam päev. Toimus kogenud koolitaja Indrek Rahi loeng "Erinevad sportlased, erinevad ootused" (Thomas Sport töövahendi taust ja kasutamine), koondise füsioterapeut Risto Jamnes rääkis, kuidas kuulata oma keha, et vältida ületreeningut ja vigastusi.

Lisaks erialastele treeningutele said kergejõustiklased end õhtul proovile panna lõbusas korvpallitrennis, mille viis läbi endine tippmängija Howard Frier. Õhtu lõpetas viktoriin. Pühapäeva hommikul jagasid Sirje Lippe ja Kristel Berendsen alaliidu infot ja rääkisid koondiste lähetustest.

Laager lõppes olümpiavõitja Erki Noole treeninguga, mis on saanud laagris iga-aastaseks traditsiooniks.

Toimetaja: ERR Sport

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: