Liverpool võidutses viimaste minutite väravatest ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jordan Henderson ja Trent Alexander-Arnold
Jordan Henderson ja Trent Alexander-Arnold Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas sai hooaja kümnenda võidu kirja Liverpool, kes üleminutitel sai 2:1 jagu Aston Villast.

Aston Villa asus kohtumist kodustaadionil juhtima 21. minutil, kui täpne oli Trezeguet. Rohkem esimesel poolajal väravaid ei nähtud. Tabeliliider pidi kõvasti vaeva nägema, et sellest mängust võidupunktid noppida. Esimese värava skooris Liverpooli eest 87. minutil Andrew Robertson ning neljandal üleminutil sahistas võrku nurgalöögist tulnud palliga Sadio Mane.

Liverpool jätkab kümne võidu ja ühe viigiga liidripositsioonil. Aston Villa hoiab tabelis kolme võidu, kahe viigi ja kuue kaotusega 16. kohta.

Teised tulemused: Bournemouth - Manchester United 1:0, Arsenal - Wolves 1:1, Brighton - Norwich 2:0, Manchester City - Southampton 2:1, Sheffield United - Burnley 3:0, West Ham - Newcastle 2:3.