Avaminutil kaotusseisu jäänud Liverpool alistas Tottenhami ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jordan Henderson
Jordan Henderson Autor/allikas: AP/Scanpix

Eelmises voorus esimest korda sel hooajal punkte kaotanud Liverpool alistas Inglismaa kõrgliigas kodus Tottenham Hotspuri 2:1.

Harry Kane viis juba avaminutil Tottenhami juhtima ja esimese poolaja külalised selle skooriga võitsidki, aga pärast vaheaega pööras kodumeeskond kohtumise oma kasuks.

52. minutil viigistas Jordan Henderson ning veerand tundi enne lõpuvilet teeniti penalti, mille Mohamed Salah realiseeris.

Kaheväravalise edu mängis aga maha Londoni Arsenal, kes piirdus Crystal Palace'i vastu 2:2 viigiga (7. Sokratis, 9. David Luiz - 32. pen Luka Milivojevic, 52. Jordan Ayew).

84. minutil lõi Sokratis ka oma teise värava, aga kohtunik otsustas selle pärast VAR-iga konsulteerimist tühistada.

Manchester United sai võõrsil jagu Norwich Cityst 3:1, kuigi kodumeeskonna väravavaht Tim Krul tõrjus koguni kaks penaltit: 29. minutil Marcus Rashfordi oma ja 44. minutil Anthony Martiali soorituse.

Man Unitedi tabamuste autorid olid Scott McTominay (21. minutil), Rashford (30.) ja Martial (73.). Norwichi auvärava eest hoolises Onel Hernandez.

Päeva esimeses kohtumises viigistasid Newcastle United ja Wolverhampton Wanderers 1:1.

Tabeliseis 10. vooru järel: 1. Liverpool 28 punkti, 2. Manchester City 22, 3. Leicester City 20, 4. Chelsea 20, 5. Arsenal 16, 6. Crystal Palace 15, 7. Manchester United 13, 8. Sheffield United 13.