Liverpool ja Arsenal lõid kümme väravat, penaltiseeria võitis Liverpool ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Liverpool FC
Liverpool FC Autor/allikas: AFP/Scanpix

Inglismaa jalgpalli liigakarikasarja neljandas ringis pidasid tõeliselt tähelepanuväärse mängu Liverpool ja Arsenal, kes leppisid normaalajal viiki 5:5. Penaltiseerias saatis edu Liverpooli.

Arsenal oli suurema osa mängust eduseisus. Pärast Gabriel Martinelli teist väravat 36. minutil juhiti 3:1 ja Ainsley Maitland-Nilesi tabamuse järel 54. minutil 4:2.

Liverpool seadis siiski kiiresti viigi tabloole: 58. minutil tabas Alex Oxlade-Chamberlain ja neli minutit hiljem Divock Origi.

Joe Willock viis 70. minutil Arsenali uuesti juhtima ja pealinnaklubi oli juba veerandfinaali pääsemas, aga Origi teine värav neljandal üleminutil tähendas taas viiki.

Penaltiseerias oli kõik viis Liverpooli meest täpsed, aga Arsenali neljas lööja Dani Ceballos eksis ja see saigi otsustavaks.

Kaheksa parema hulka jõudis ka Manchester United, kes oli võõrsil üle Chelseast 2:1. Kaks väravat lõi võitjate kasuks Marcus Rashford.

Kolmandas kolmapäeval peetud mängus alistas Aston Villa kodus Wolverhampton Wanderersi 2:1.

Juba varem oli koht veerandfinaalis olemas Manchester Cityl, Evertonil, Leicester Cityl ning madalamate liigade klubidel Oxford Unitedil ja Colchester Unitedil.