Teppan sekkus mängu hästi, kuid Belchatow alustas play-off'i napi kaotusega ({{commentsTotal}})

Renee Teppan
Renee Teppan Autor/allikas: CEV

Renee Teppani koduklubi Belchatowi Skra alustas kolmapäeval Poola kõrgliigas play-off'i, kaotades veerandfinaali avamängu võõrsil Jastrzebski Wegielile 2:3 (-22, -20, 27, 21, -11).

Teppan käis igas geimis väljakul üksikutel hetkedel ning tuli oma rolliga kenasti toime. Pärnakas realiseeris neljast tõstest kolm, lisaks lõi ta ühe ässa. Kokku seega 4 punkti (+3), vahendab Võrkpall24.ee.

Belchatowi selg on nüüd vastu seina, sest poolfinaali pääsemiseks on vaja vaid kahte võitu. Teine mäng peetakse laupäeval Belchatowi kodusaalis.