Dortmundi Borussia karikateekond sai otsa ({{commentsTotal}})

Bremeni Werder
Bremeni Werder Autor/allikas: Imago Sport/Scanpix

Saksamaa kõrgliiga liidermeeskond Dortmundi Borussia langes karikasarjas konkurentsist, kui jäi penaltiseerias alla Bremeni Werderile.

Milot Rashica viis juba viiendal minutil külalisvõistkonna Bremeni juhtima, aga avapoolaja üleminutitel õnnestus Marco Reusil viigistada.

Teisel poolajal väravaid ei löödudki, küll aga pakkusid mõlemad meeskonnad neid koguni kaks lisaajal: Dortmundi poolelt olid täpsed Christian Pulisic (105. minutil) ja Achraf Hakimi (113.), Werderi ridades Claudio Pizarro (108.) ja Martin Harnik (119.).

Järgnenud penaltiseerias ei tabanud Borussia ridades kaks esimest lööjat ehk Paco Alcacer ja Maximilian Philipp ning Werder võitis seeria 4:2.

Lisaks Werderile pääsesid eile veerandfinaali 2. Bundesliga meeskonnad Hamburg, Heidenheim ja Paderborn.