Võidukalt jätkav United kukutas Arsenali karikavõistlustel konkurentsist ({{commentsTotal}})

Jesse Lingard ja Anthony Martial
Jesse Lingard ja Anthony Martial Autor/allikas: AFP/Scanpix

Inglismaa jalgpalli karikavõistlustel alistas Manchester United neljanda ringi mängus võõrsil Londoni Arsenali 3:1.

Endine Arsenali mängumees Alexis Sanchez viis külalised 31. minutil Romelu Lukaku söödust 1:0 juhtima ning juba kaks minutit hiljem kahekordistas Jesse Lingard kiire vasturünnaku järel Unitedi eduseisu. Kaheksa minutit enne normaalaja lõppu lõi Anthony Martial Arsenali puuriluku Petr Cechi ebaõnnestunud tõrje järel Manchesteri meeskonna kolmanda värava.

Arsenali auvärava lõi avapoolaja lõpus Pierre-Emerick Aubameyang, kes realiseeris Alexandre Lacazette'i täpse söödu.

Manchester United on detsembri lõpus ametisse nimetatud Ole Gunnar Solskjaeri käe all võitnud kõik senipeetud mängud: Inglise kõrgliigas kuus ja karikavõistlustel kaks mängu.

Karikavõistluste viiendasse ringi pääses reedel ka Bristol City, kes alistas esiliigaklubide omavahelises heitluses koduväljakul Bolton Wanderersi 2:1.