Kurbas ja Gliwice purustasid karikavõistluste kohtumises saja punkti piiri ({{commentsTotal}})

Tanel Kurbas
Tanel Kurbas Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Tanel Kurbase koduklubi Gliwice GTK pidas Alpi-Aadria korvpalli karikavõistluste kolmanda vooru kohtumise, kui võõrsil mindi vastamisi Viini Hallmanni meeskonnaga. Suureskoorilisest kohtumisest väljus võitjana eestlase koduklubi tulemusega 115:92 (22:23; 24:27; 34:19; 35:23).

Koduväljakul mänginud Viini meeskond suutis Gliwicega võrdselt mängida esimese poolaja, mil Jason Detrick ja Paul Radakovics viskasid kahepeale 44 punkti Gliwice 46 vastu. Poolajapausile mindigi kodumeeskonna 50:46 eduseisus, vahendab Korvpall24.ee.

Teisel poolajal pani eestlase koduklubi oma paremuse selgelt maksma ning kõigest kaheksa mehega mängule tulnud Viini meeskonnal ei olnud rohtu pikema pingiga Gliwice vastu.

Tanel Kurbas pääses väljakule 16,5 minutiks ning tõi selle ajaga vabavisetest kaks punkti (vabavisked 2/2). Eestlase kontole kirjutati ka üks lauapall ja üks resultatiivne sööt.