Raieste korralik mäng tõi Baskonia duublile võidu ({{commentsTotal}})

Sander Raieste
Sander Raieste Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Baskonia korvpalliklubi duubel ja Sander Raieste võitsid koduväljakul põnevas mängus Hispaania tugevuselt kolmandas liigas (LEB Silver) Zamora meeskonna 78:73 (22:10, 16:19, 11:21, 29:23).

Esimese veerandi võitis kindlalt Baskonia 22:10, kuid seejärel oli initsiatiiv vastasel. Teine veerandaeg oli veel küllaltki võrdne, aga kolmandas valitses Zamora, võites selle kümne punktiga, kirjutab Korvpall24.ee.

Neljandale veerandajale mindi Raieste klubi ühepunktilises kaotusseisus 49:50. Viimasel neljandikul panid mõlemad võistkonnad rõhku ennekõike rünnakule.

Baskonia eest tegi tubli esituse Raieste visates 26 minuti jooksul üheksa punkti (kahesed 1/4, kolmesed 1/1, vabavisked 4/4), lisaks haaras kaks lauapalli, andis kolm resultatiivset söötu, kaotas kahel korral palli ning tegi kaks viga.