Eesti meeskond alistas EM-i kohtumises Norra ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Raul Must Kaasani EMil 2018
Raul Must Kaasani EMil 2018 Autor/allikas: Eesti Sulgpalliliit

Eesti meeskond kohtus tänases alagrupimängus Norraga. Meesüksikmängus pidas Raul Must tasavägise heitluse Peter Roenn Stensaethiga, keda võitis 2:1.

Esimene geim libises eestlasel käest 18:21, kuid teises ja kolmandas geimis jäi Raul võitmatuks ja põrmustas norralase kiirelt 21:9 ja 21:10.

Mihkel Laanes võitis kohtumise Torjus Flaatteni üle 21:18 ja 21:11. Eesti meespaarid, nii Kristjan Kaljurand – Raul Käsner kui ka Heiko Zoober – Mikk Õunmaa vastastele valikuvarianti ei jätnud ning mõlemad kohtumised võideti kindlalt kahes geimis.

Ainuke punktikaotus Eestile tuli üksikmängus, kui Rainer Kaljumäe tasavägises kohtumises pidi tunnistama Vegard Rikheimi paremust 19:21; 17:21. Eesti võitis kohtumise 4:1 ja täna õhtul seisab meestel ees alagrupi viimane kohtumine Türgi meeskonnaga.