Eesti sulgpallurid näitasid EM-il Lätile koha kätte ({{commentsTotal}})

Eesti meeste sulgpallikoondis

Eesti sulgpallimeeskond alistas täna Kaasanis Euroopa meistrivõistlustel teises alagrupikohtumises Läti. Lõunanaabritele mingit võimalust ei antud ja kohtumine võideti 5:0.

Eesti esinumber Raul Must kohtus Läti esinumbri Niks Podosinoviksiga ja võitis mängu kahes geimis, tulemusega 21:17, 21:18. Ka Mihkel Laanes vastasele Andis Berzinsile lootust ei andnud ja võitis kohtumise 16-minutilises mängus 21:9, 21:13.

Meespaaris üllatusi ei tulnud ja eestlased tegid platsil puhta töö, kui võitsid mõlemad Läti meespaarid kindlalt kahes geimis.

Viimase üksikmängu punkti tõi oma meeskonnale Rainer Kaljumäe, kelle mäng Arturs Akmensiga kujunes päeva pikimaks. Kolmegeimilises kohtumises jäi peale Kaljumäe ning võitis mängu 18:21, 21:8, 21:18.

Homme, kell 09.00 ootab Eestit ees alagrupi kolmas mäng Norraga ja kell 17.00 alagrupi viimane kohtumine Türgiga.